Dovolte mně, abych se Vám představila. Jmenuji se Jana Votrubcová a narodila jsem se v roce 1959. Jsem vdaná a mám jednu dceru.

Zhruba od svých dvaceti let, krátce po ukončení gymnázia, jsem se začala zajímat o různé psychoterapeutické metody a psychologii. Přitahovalo mě dozvědět se více o fungování mozku a podvědomí. Na základě těchto mých zájmů jsem absolvovala roční certifikovaný terapeutický kurz metody EFT.

V současné době provádím rovněž různé druhy masáží. Protože mně je však velmi blízká východní filozofie, začala jsem se hlouběji zabývat rozličnými asijskými technikami práce s tělem jako je například Shiatsu nebo Thajská tradiční masáž.

Absolvovala jsem mnoho různých seminářů, kurzů, výcviků a přednášek. Zkušenosti a vědomosti jsem čerpala u známých českých i zahraničních učitelů, terapeutů, poradců a lektorů.

Nadále se neustále vzdělávám a je to opravdu nekončící proces, který mě ale velmi baví a naplňuje.

Splnila jsem si svůj sen a rozhodla jsem se profesionálně pomáhat lidem s řešením jejich fyzických, emočních i mentálních problémů. Velmi děkuji manželovi a dceři, kterým jsem nesmírně vděčná za lásku, podporu a trpělivost při každém mém kroku na této cestě k seberealizaci.

Mojí prioritou je spokojenost klientů a samozřejmostí je u mě individuální a vždy pozitivní přístup.

Pokud budete mít chuť vyzkoušet některou z mých služeb, budu se na Vás velmi těšit.